Podaruj mi trochę słońca

Podróże to dla wielu synonim wolności. Jedni kochają góry, dla innych szum fal, promienie słońca na twarzy, wiatr we włosach i zapach morskiej wody to pełnia szczęścia. Każdy z nas chce jak najczęściej powracać do swojego ukochanego miejsca na ziemi, przynajmniej myślami. A gdyby tak przywołać wakacyjne wspomnienia układając puzzle z obrazami malarki, która zatrzymała je na płótnie? A później móc podziwiać pociągnięcia pędzla, gradienty, zachowaną na obrazie strukturę naturalnego płótna? Z kolekcją Art jest to możliwe.

Kolejna odsłona puzzli Art Collection zabiera nas w słoneczne rejony, pełne wakacyjnych kolorów, zaprasza do nadmorskich spacerów, poznawania śródziemnomorskich uliczek i zakątków. Wszystko to dzięki obrazom Magdaleny Kępki, które pojawiają się po raz pierwszy na rynku w puzzlowej wersji.

Polska malarka zasłynęła dzięki udziałowi w wielu krajowych i międzynarodowych konkursach malarskich oraz wystawach pokonkursowych. Jej prace wchodzą w skład prywatnych kolekcji na całym świecie, a także hiszpańskich instytucji państwowych.

Magdalena Kepka

Magdalena Kępka na swoich obrazach zatrzymuje ulotne chwile i podróżnicze wspomnienia, łapie subtelną grę światła i barw. Dostajemy więc pełne ciepła i pozytywnych skojarzeń malarstwo, a dzięki puzzlowej kolekcji Art możemy sami uczestniczyć w podróży do nadmorskich zakątków czy podziwiać architekturę gorącego południa Europy.

W puzzlowych obrazach Italian Alley (1500 elementów), Holiday Mood (1000 el.) i Morning at the Seaside (500 el.) słoneczny klimat panuje przez cały rok i układanie ich z pewnością ogrzeje niejedno jesienne lub zimowe popołudnie.

Loading...